janusz chabior jest w szpitalu przeszedl powazna operacje

Janusz Chabior to popularny aktor, który przypominał o sobie widzom, biorąc udział w programie "Power Couple" wraz z żoną, Agatą Wątróbską. Jak się okazało, aktor ma problemy ze zdrowiem, przez co wylądował w szpitalu.

Janusz Chabior nie miał ostatnio powodów do narzekania. Dnia 8 sierpnia 2019 r. na jego instagramowym profilu pojawił się wymowny post. 57-letni wówczas aktor poinformował, że przebywa na Sycylii i właśnie się zaręczył. Jego wybranką okazała się młodsza o 18 lat Agata Wątróbska, aktorka związana z Teatrem Dramatycznym. 20 czerwca 2020 r. ich związek został finalnie sformalizowany.

Jak się okazuje, znacznie gorzej wygląda sytuacja zdrowotna Janusza Chabiora. Aktor trafił do szpitala, gdzie został poddany operacji. Co mu dolega? "Super Express" donosi, że chirurg, do którego zgłosił się mąż Wątróbskiej, specjalizuje się w zabiegach żylaków kończyn dolnych, wykonuje też operacje przepuklin pachwinowych i inne zabiegi związane z chorobami naczyniowymi.

Chabior zamieścił na Instagramie zdjęcie, gdzie widzimy go leżącego w szpitalnym łożku. Obok aktora siedzi z kolei lekarz chirurg Maciej Grabień. "Panie doktorze Maćku dziękuję. Dziękuję całej ekipie. To, co się zepsuło naprawione. Wracam do gry" - czytamy.